Depilacja Laserowa dostępna również w naszych filiach. Sprawdź: Filia Płońsk, Filia Warszawa Praga

 

Poznaj nas bliżej
Kriva Hi Tech Beauty


Kobyłka, ul. Warszawska 12 A

Umów się już dziś: 531 499 770


Kriva Hi Tech Beauty

Zapraszamy do skorzystania z naszych zabiegów aparaturą najwyższej jakości. Każde z urządzeń zostało przez nas sprawdzone a rezultaty przetestowane. 

Salon kosmetyczny Kriva zlokalizowany jest w Kobyłce. Firma proponuje swoim klientom rozbudowaną ofertę zabiegów kosmetycznych. Wykonywane są trwałe laserowe usuwanie owłosienia oczyszczanie wodorowe, zabiegi antycellulitowe i wyszczuplające, lipoliza iniekcyjna (np. podbródka, brzucha). Wszystkie zabiegi przeprowadzane są z wykorzystaniem najnowszych technologii i sprawdzonych produktów, aby zapewnić bezpieczeństwo i trwałe rezultaty. Klienci salonu mogą skorzystać również z kriolipolizy, zabiegów falami radiowymi, a także mezoterapii mikroigłowej. Dodatkowo wykonywane są masaże twarzy, czy masaże lecznicze pleców.

Pracownicy firmy chętnie pomogą Państwu w doborze odpowiednich zabiegów, aby uzyskać pożądane efekty.

Sprawdź jakie usługi wykonujemy


Sprawdź jakie usługi wykonujemy


Karolina Krzywiecka

Fizjoterapeutka oraz kosmetyczka z kilkuletnim doświadczeniem w branży beauty. Ceni wysoką jakość zabiegów i profesjonalizm. Zamiłowanie do aparatury wysokiej jakości. Ceni holistyczne podejście do procesów biologicznych i komórkowych. Zajmuje się zabiegami na ciało i twarz oraz kosmetologią i fizjoterapią estetyczną.

Katarzyna Murawska

Studentka kosmetologii, zawsze zadba o Waszą oprawę oka. Wykonuje zabiegi henny i henny pudrowej, lifting rzęs i laminacja brwi, zadba również o profesjonalną geometrię i regulację. Zajmuje się również recepcją i umawia Was na wizyty, więc prawdopodobnie pierwszy kontakt macie właśnie z nią.

Katarzyna Wielgo

Fizjoterapeutka pełna pasji i energii, zawsze wniesie dużo uśmiechu i radości. Zajmuje się terapią rehabilitacyjną i masażami, pracuje na urządzeniach aparaturowych oraz zawsze chętnie wymodeluje Wam ciało. Wykonuje masaże lecznicze jak i relaksacyjne, przeciwdziała otyłości, cellulitowi jak i zmarszczkom.