Depilacja Laserowa dostępna również w naszych filiach. Sprawdź: Filia Płońsk, Filia Warszawa Praga

 

Wynajem LipoCryo
i lasera LightSheer


Wypożyczenie z obsługą lub bez.
Możliwy transport.


Laser diodowy
Light Sheer Duet Desire

Wynajem urządzenie do trwałej depilacji laserowej Light Sheer Duet Desire. Urządzenie nowe - zakupione w 2021 roku bezpośrednio od dystrybutora na Polskę.

Zapewniamy transport, okulary ochronne, płyn do dezynfekcji głowic, świeży wkład do dużej głowicy, instrukcje oraz zalecenia parametrów zabiegowych, dwie głowice zabiegowe (małą oraz dużą). Wynajmujemy urządzenie tylko osobom z kwalifikacjami oraz po szkoleniu z obsługi urządzenia. 

Cena najmu na jeden dzień roboczy - 900 zł + VAT
Cena za dwa dni robocze - 1600zł + VAT
Cena dodatkowego wkładu do dużej głowicy - 100zł (wkład starcza na około jeden dzień intensywnej pracy)

Istnieje możliwość wypożyczenia urządzenia wraz z obsługą - Państwo nie muszą mieć kwalifikacji. Do ceny wynajmu należy doliczyć dodatkowo prowizję od zabiegów ustaloną z Nami indywidualnie.

Kriolipoliza - LipoCryo

Wynajem urządzenie do kriolipolizy LipoCryo. Urządzenie z jedną głowicą. Zabieg pozwala na redukcję tkanki tłuszczowej w miejscu zabiegu o 10-20%. Jedna aplikacja głowicy to czas 45 minut. Bezinwazyjny. Wynajmujemy urządzenie osobom z wykształceniem kierunkowym oraz szkoleniem obsługi urządzenia. Na pierwszy najem dostają Państwo zniżkę 30%. 

Cena najmu na jeden dzień roboczy - 600 zł +VAT
Cena za dwa dni robocze - 1000zł + VAT

Istnieje możliwość wypożyczenia urządzenia wraz z obsługą - Państwo nie muszą mieć kwalifikacji. Do ceny wynajmu należy doliczyć dodatkowo prowizję od zabiegów ustaloną z Nami indywidualnie.

Zainteresowała Cię nasza oferta?


Zainteresowała Cię
nasza oferta?


Mamy dla Ciebie więcej

W Kriva Hi Tech Beauty w Kobyłce łączymy usługi związane z kosmetologią, medycyną estetyczną oraz fizjoterapią. Dodatkowo, naszą ofertę uzupełniają fachowe szkolenia z naszych wiodących usług i zabiegów.

Poznaj nasze pozostałe usługi: