Depilacja Laserowa dostępna również w naszych filiach. Sprawdź: Filia Płońsk, Filia Warszawa Praga

 

Kosmetologia
i usługi kosmetyczne

W gabinecie kosmetycznym Kriva doświadczysz szerokiego spektrum wspaniałych zabiegów z zakresu kosmetyki oraz kosmetologii.


Kobyłka, ul. Warszawska 12 A

Umów się już dziś: 531 499 770


Depilacja Laserowa Light Sheer Desire

LightSheer™ Desire Light to innowacyjny laser diodowy do trwałego usuwania owłosienia. Laser trwale usuwa do 96% włosów. Zabiegi wykonywane tym systemem są najskuteczniejsze, najszybsze i charakteryzują się najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Parametry pozwalają na depilowanie wszystkich fototypów skóry, w tym także skóry opalonej, a także na usuwanie włosów blond oraz rudych. 

Idealnym czasem na rozpoczęciem serii zabiegów jest jesień. Natomiast takie partie jak bikini czy pachy możemy wykonywać cały rok! 

Jak często wykonuje się zabieg depilacji laserowej ?

Zabiegi wykonuje się w odstępach 4-6 tygodni, wyjątkiem są nogi i plecy, które powtarzamy co 8-12 tygodni. Seria zabiegowa wynosi w zależności od osoby od 6 do 10 zabiegów.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazania: ciąża, przebyte choroby nowotworowe, zmiany skórne w miejscu zabiegu, uczulenie na światło, przyjmowanie leków światłoczułych (np retinoidy), zaawansowana cukrzyca. W tracie zabiegów depilacji laserowej około 4 tygodnie przed jak i po zabiegu nie należy się opalać oraz wykonywać depilacji usuwającej cebulkę włosa.

Depilacja Laserowa dostępna również w naszych filiach.
Sprawdź: Filia Płońsk, Filia Warszawa Praga

Primelle - endermologia

Zabieg endermologii Primelle polega na masażu podciśnieniowym specjalną głowicą. Wykonujemy go w celu redukcji cellulitu oraz tkanki tłuszczowej. Poprawia krążenie oraz metabolizm komórkowy, drenuje i likwiduje uczucie obrzęków. Ujędrnia, modeluje oraz napina skórę. Z powodzeniem możemy stosować go na wszystkie części ciała oraz twarz. Z powodzeniem stosowany może być w bólach mięśniowych oraz przy długotrwałym stresie celem rozluźnienia tkanek.

Zabieg rewelacyjnie modeluje ciało. Często wykorzystywany jest w połączeniu z innymi metodami dla mnożenia efektów.

Jak często wykonuje się zabieg Primelle i jak on wygląda?

Zabiegi wykonuje się w odstępach 2-3 dni w seriach od 5 do 15 zabiegów. Jest bezpolesny i wykonywany w specjalnym kobinezonie dołączonym do serii zabiegowej.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazania: ciąża, przebyte choroby nowotworowe, zmiany skórne w miejscu zabiegu, stany zapalne oraz infekcje, miesiączka, nieustabilizowane: choroby układu krążenia, limfatycznego, cukrzyca, epilepsja.

Fala uderzeniowa

Fale uderzeniową stosujemy do miejscowego zwalczania cellulitu oraz tkanki tłuszczowej. Dzięki rozchodzącej się w tkankach fali akustycznej dochodzi do rozerwania błon komórkowych komórek tłuszczowych. Ponadto, w miejscu zabiegu poprawia się mikrokrążenie, stymulowana jest produkcja kolagenu.

Zabieg fali uderzeniowej możemy z powodzeniem łączyć z lipolizą iniekcyjną oraz kriolipolizą. Fale stosujemy wtedy po 7-10 dniach od tych zabiegów. Zabieg możemy połączyć w trakcie jeden wizyty z endermologią czy falami radiowymi. efekty terapii kombinowanych są spektakularne.

Jak często wykonuje się zabieg fali uderzeniowej i jak on wygląda?

Zabiegi wykonuje się w odstępach 3-4 dni w seriach od 5 do 10 zabiegów. Zabieg jest bezbolesny i skupie się na wybranej partii

Przeciwwskazania

Przeciwwskazania: ciąża, przebyte choroby nowotworowe, zmiany skórne w miejscu zabiegu, stany zapalne oraz infekcje, miesiączka, nieustabilizowane: choroby układu krążenia, limfatycznego, cukrzyca, epilepsja, zaburzenia krzepliwości.

Kriolipoliza LipoCryo

System stosuje zasadę kriolipolizy, nowatorskiej techniki służącej do nieinwazyjnej redukcji tkanki tłuszczowej przez działanie niskiej temperatury. LipoCryo wywołuje znaczny, trwały ubytek podskórnej tkanki tłuszczowej.

Zabiegi wykonuje się w obrębie, ramion, pleców, brzucha, pośladków, ud, łydek. Podwójna kontrola temperatury zapewnia bezpieczeństwo naczyń krwionośnych, nerwów , melanocytów itp. Skutkiem zabiegu jest utrata 25-45% grubości warstwy tłuszczu.

Ile zabiegów należy wykonać?

Już po pierwszym zabiegu widoczne są efekty, pierwsze po 2 a ostateczne po 6 tygodniach po kriolipolizie. Po upływie 6 tygodni można powtórzyć zabieg w tym samym miejscu. warto powtórzyć zabieg 3-4 razy na konkretną patrie.

Przeciwwskazania i zalecenia

Główne przeciwwskazania to: ciąża i wczesna laktacja, choroby nowotworowe, cukrzyca i choroba Raynauda, rany i choroby skóry, infekcje, epilepsja, choroby nerek oraz krwi. Po zabiegu należy pić około 1,5 litra wody oraz unikać tłustych potraw. Pomaga to zoptymalizować proces usuwania komórek tłuszczowych z organizmu. WARTO POŁĄCZYC ZABIEG Z INNYMI ZABIEGAMI MODELUJĄCYMI Z OFERTY

EMSLIM elektrostymulacja magnetyczna

EMS jest bezinwazyjnym zabiegiem wzmacniającym i rozbudowującym mięśnie. Dodatkowo wpływa na miejscowe spalanie tkanki tłuszczowej. Modeluje ciało i poprawia postawę ciała. Zabieg jest bezbolesny, higieniczny i w krótkim czasie daje oczekiwane efekty. Podstawowa seria to 4 zabiegi, dwa razy w tygodniu, czyli tylko 2 tygodnie! Zabiegowi możemy poddać - brzuch, pośladki, nogi, ramiona, plecy oraz mięśnie głębokie dna miednicy (np. nietrzymanie moczu lub wzmocnienie po porodzie)

Jak często wykonuje się zabieg EMSLIM?

Zabiegi wykonuje się w odstępach 3-4 dni w seriach od 4 zabiegów. Zabieg jest bezbolesny i skupie się na wybranej partii ciała

Przeciwwskazania

Przeciwwskazania: ciąża, przebyte choroby nowotworowe, zmiany skórne w miejscu zabiegu, stany zapalne oraz infekcje, miesiączka, nieustabilizowane: choroby układu krążenia, limfatycznego, cukrzyca, epilepsja, metalowe implanty w miejscu zabiegu.

EndyMed 3 Deep Fale radiowe

Endymed 3DEEP PURE oparty na unikalnej i innowacyjnej technologii fal radiowych, tworząc najnowszą generację systemów do napinania i modelowania skóry. Tajemnicą tej technologii jest kilka źródeł energii (generatorów) pracujących jednocześnie. Daje to łącznie dużą moc przy jednoczesnej maksymalnej ochronie skóry. Wiele głowic dostosowanych do różnych obszarów i różnych problemów zapewnia spektakularne i długotrwałe efekty przy minimalnym dyskomforcie oraz czasie rekonwalescencji.

Rodzaje i częstotliwość zabiegów?

Zabiegi fali radiowej wykonuje się co 7-10 dni, seria zabiegowa to 3-6 zabiegów na twarz oraz 6-10 zabiegów na ciało. Radiofrekwencję mikroigłową wykonujemy 1-3 razy w odstępach 1-1,5 miesiąca.

Przeciwwskazania i zalecenia?

Ciąża, zaawansowana cukrzyca i choroby tarczycy, zmiany skórne w miejscu zabiegu, skłonność do pękających naczynek w miejscu zabiegu, choroby nowotworowe i stan do 5 la po leczeniu, choroby wirusowe i bakteryjne ogólnoustrojowe lub w miejscu zabiegu.

Zabieg fal radiowych nie wymaga specjalnych czynności pozabiegowych, skóra może być zaczerwieniona do kilkudziesięciu minut po zabiegu. Warto korzystać z suplementacji lub zabiegów wspomagających stymulację kolagenu i elastyny dla optymalizacji efektów.

Zabieg radiofrekwencji mikroigłowej możemy wykonywać przy cerze naczynkowej.

Odczucia zabiegowe

Zabiegi z wykorzystaniem fal radiowych są bardzo przyjemne, nie powodują dyskomfortu. Po zabiegu skóra może być zaróżowiona przez kilkanaście minut.

Zabieg radiofrekwencji mikroigłowej jest zabiegiem wykonywanym w znieczuleniu miejscowym. Okres rekonwalestencji to 3-5 dni, twarz jest zaczerwieniona i podrażniona.

Zabiegi na twarz

Szeroki wachlarz możliwości terapeutycznych na twarz sprawia, że każdy znajdzie coś dopasowanego do swoich potrzeb. Posiadamy w ofercie:

Zabiegi całoroczne  - liftingujące fale radiowe, oczyszczanie wodorowe, całoroczne kwasy kosmetyczne, sonoforezę składników aktywnych, masaż terapeutyczno-liftingujący, zabiegi nawilżające, zabiegi Botox-like, na rozszerzone pory, BB glow itp.

Zabiegi jesienno-zimowe - zabiegi z retinolem, kwasami TCA, mocna eksfoliacja, mezoterapia mikroigłowa, mocniejsze kwasy, zabiegi na przebarwienia, depilacja laserowa wąsika i brody

Zabiegi na przebarwienia - Silny peeling ziołowy, Retibrazja, Depigen, BioRePeel, mezoterapia Meso Boost HaC, Aktywna witamina C

Zabiegi dla cery naczynkowej,, wrażliwej i reaktywnej - Sensitive AdicBoost, Arnika&kwas hialuronowy, Capillar, 

Zabiegi odmładzające - masaż twarzy, Botox-like, rale radiowe EndyMed, mezoterapia mikroigłowa, retinol, BioRePeel

Zabiegi dla cer problematycznych i trądzikowych - kwasy kosmetyczne całoroczne lub jesienno-zimowe, BioRePeel, oczyszczanie wodorowe

Zabiegi powtarzamy w zależności od zabiegi co 7-10 dni lub raz w miesiącu.

Masz pytania? Nie krępuj się napisz do nas!

Oczyszczanie wodorowe

Rewolucyjne urządzenie do pielęgnacji skóry – nawilża, odmładza, oczyszcza.

Zabieg dogłębnego oczyszczania wodorowego wykorzystuje spektakularne działanie mikroskopijnych cząsteczek aktywnego wodoru. Dzięki urządzeniu jest on wprowadzany w głąb skóry, niszczy wolne rodniki, co powoduje widoczne odmłodzenie skóry. Zabieg jest bezbolesny i bezpieczny, nie wymaga stosowania igieł. Wykorzystuje działanie podciśnienia.


Procedura zabiegowa
Etap I – Oczyszczanie wodorowe
Etap II – Peeling kawitacyjny
Etap III – Infuzja tlenowa
Etap IV – Sonoforeza
Etap V – Fala radiowa bipolarna
Etap VI – Masaż głowicą „zimny młotek”

Stylizacja brwi i rzęs

Oczy i ich oprawa nadają charakter twarzy i podkreślają naturalną urodę. Podstawa to profesjonalna regulacja brwi oraz utrzymanie równego, dopasowanego koloru.

W ofercie znajdziesz profesjonalną regulację brwi, hennę klasyczną brwi oraz rzęs, a także królujące teraz...

Hennę pudrową - jeśli jesteś posiadaczką jasnych, słabych lub rzadkich brwi to zabieg idealny dla ciebie. Henna pudrowa nada kolor włosom oraz zakreśli kształt brwi uzupełniając puste przestrzenie. W usługę wliczona jest regulacja i geometria
Laminacja brwi  - masz brwi w miarę gęste lub bardzo gęste ale niesforne lub o nierównym kolorycie to laminacja będzie dla Ciebie idealna. Podczas zabiegu zadbamy o regulację, kolor twoich włosów oraz ułożymy je  a'la trwała.
Lifting rzęs - masz słabe brwi ale lubisz naturalne efekty? Lifting jest dla ciebie! Po zabiegu widać podkręcenie, pogrubienie, przedłużenie oraz przyciemnienie rzęs - nada to zalotnego naturalnego wygładu twoim oczom.

Pamiętaj! Jeśli jesteś uczulona na któryś składnik, masz choroby oka, infekcje bakteryjne lub wirusowe, uszkodzoną powłokę naskórka lub wykonywałaś zabiegi złuszczające - poinformuj o tym osobę wykonującą zabieg. Jeśli nosisz soczewki dobrze będzie, jeśli na zabieg przyjdziesz w okularach.

Zainteresowała Cię nasza oferta?


Zainteresowała Cię
nasza oferta?


Mamy dla Ciebie więcej

W Kriva Hi Tech Beauty w Kobyłce łączymy usługi związane z kosmetologią, medycyną estetyczną oraz fizjoterapią. Dodatkowo, naszą ofertę uzupełniają wynajem urządzeń do trwałej depilacji laserowej i kriolipolizy, a także prowadzone przez nas fachowe szkolenia.