Depilacja Laserowa dostępna również w naszych filiach. Sprawdź: Filia Płońsk, Filia Warszawa Praga

 

Medycyna estetyczna


Kobyłka, ul. Warszawska 12 A

Umów się już dziś: 531 499 770


Medycyna estetyczna

Dzisiejsza medycyna estetyczna odpowiada na potrzeby klienta. Oczekujemy efektów w szybkim czasie, przy jak najmniej inwazyjnych zabiegach, minimum dyskomfortu. W modzie stają się naturalne efekty bez przerysowania. Zabiegi opierają się na wspomaganiu i modulacji naturalnych procesów komórkowych, dzięki temu nasza skóra nie tylko wygląda młodziej - ona będzie młodsza!

  • Mezoterapia mikroigłowa
  • Mezoterapia igłowa
  • Symulatory tkankowe
  • Wypełniacze kwasem hialuronowych


Mezoterapia mikroigłowa

Zabieg polegający na wykonaniu mikrootworów w skórze, stymulacji procesów naprawczych i przebudowie skóry. wspomaga penetracje substancji odżywczych w głąb skóry. Częstotliwość zabiegów raz na 2-3 tygodnie, seria 3-4 zabiegów.

Mezoterapia hybrydowa

Połączenie mezoterapii mikroigłowej oraz igłowej.

Stymulatory tkankowe HIT

Rodzaj specyficznej mezoterapii igłowej z wykorzystaniem produktów biomodulacyjnych. Zabieg regeneruje i odtwarza komórki skóry. Gwarancja widocznego i naturalnego efektu. Częstotliwość zależy od preparatu 2-4 tygodnie, seria 2-4 zabiegi.

Mezoterapia igłowa

Podanie substancji czynnej - kwasu hialuronowego, witamin, aminokwasów, peptydów oraz białek, które nawilżą, odżywią i stymulują skórę. Częstotliwość w zależności od preparatu, średnio  raz na 2-3 tygodnie, seria 3-4 zabiegów.

Frakcja RF

Zabieg silnie stymulujący skórę, idealny przy bliznach, nierównej strukturze oraz mało jędrnej skórze. Efekt zabiegowe przypominają zabiegi lasera frakcyjnego. Częstotliwość raz na miesiąc, seria 3 zabiegów.

Lipoliza iniekcyjna

Zabieg iniekcji substancji rozkładającej kwasy tłuszczowe. Redukcja tkanki tłuszczowej brzucha, boczków, ud, ramion czy podbródka. Możliwość podania od 5ml do maksymalnie 20ml przy jednym zabiegu. Częstotliwość maksymalnie raz w miesiącu.

Zainteresowała Cię nasza oferta?


Mamy dla Ciebie więcej

W Kriva Hi Tech Beauty w Kobyłce łączymy usługi związane z kosmetologią, medycyną estetyczną oraz fizjoterapią. Dodatkowo, naszą ofertę uzupełniają wynajem urządzeń do trwałej depilacji laserowej i kriolipolizy, a także prowadzone przez nas fachowe szkolenia.