Depilacja Laserowa dostępna również w naszych filiach. Sprawdź: Filia Płońsk, Filia Warszawa Praga

 

Rehabilitacja

Działalność fizjoterapeutyczna Kriva skupia się na zabiegach z fizykoterapii, kinezyterapii, procedur teorii manualnej i masażu.


Kobyłka, ul. Warszawska 12 A

Umów się już dziś: 531 499 770


Terapia falą uderzeniową

Zabieg zmniejszający dolegliwości bólowe, stymulujący regenerację tkanek. Falę uderzeniową z powodzeniem możemy stosować w takich schorzeniach jak:

 • ostroga piętowa;
 • zapalenia ścięgien i mięśni np. Achillesa czy zapalenie stożka rotatorów;
 • zespołach bólowych - łokieć tenisisty czy golfisty, cieśni nadgarstka, kolano skoczka itp.;
 • bólowe punkty spustowe mięśni.

Częstotliwość zabiegów oraz serie zabiegowe ustalanie są indywidualnie. Często stosuje się 3-5 zabiegów w cotygodniowych odstępach.

Terapia manualna twarzy

Coraz więcej osób boryka się z problemami w obrębie żuchwy, twarzy, szyi oraz karku. Gro osób miewa migreny i silne bóle głowy, szumy w uszach, mroczki przed oczami czy zaburzenia równowagi. Znasz problem opuchniętych oczu oraz zmęczony wyraz twarzy? Może jesteś po zapaleniu nerwu twarzowego, udarze lub zabiegu chirurgicznym w obrębie głowy?

Terapia manualna tkanek miękkich twarzy oraz szyi jest jedną z podstawowych i zarazem skutecznych form terapii. Przekonali się o tym nasi stali już klienci. Kilkunastoletnie doświadczenie z pracą z pacjentem pozwala nam w profesjonalny sposób działać na tkankach, czytać je oraz przywracać do zdrowej formy. Spersonalizowana terapia fizjoterapeutyczna to klucz do pozytywnych zmian!

Prowadzimy terapie z zakresu:

 • Problemów ze stawami skroniowo-żuchwowymi oraz bruksizmu
 • Bóli głowy typu napięciowego czy migren
 • Terapia po zabiegach w obrębie twarzy oraz szyi
 • Napięcia przeciążeniowe oraz pourazowe
 • Terapie przeciwobrzękową
 • Masaże oraz rytuału liftingujące oraz Kobido 

Masaże lecznicze

Wykonujemy masaże lecznicze, terapeutyczne oraz konsultacje fizjoterapeutyczne. Prowadzimy terapie z zakresu

 • masażu klasycznego oraz terapeutycznego
 • terapii powięziowych
 • kinesiotapingu w tym funcjonalnego
 • terapii manualnych głowy oraz  terapii nerwów czaskowych
 • terapii manualnych w ostrych stanach bólowcyh
 • terapii oddechowych
 • terapii wisceralnych (na powłokach brzucha)
 • fale uderzeniową
 • mikropunktury/igłowania
 • konsultacja ćwiczeń oraz zaleceń pozabiegowych

Zainteresowała Cię nasza oferta?


Zainteresowała Cię
nasza oferta?


Kinesiotaping

Na pewno widziałeś sportowców w kolorowych plastrach na nogach, barku czy ręce. Co to takiego? To jest właśnie kinesiotaping, czyli metoda fizjoterapeutyczna powalająca na redukcję problemów przeciążeniowych oraz bólowych. Pozwala także na przedłużenie efektów terapii indywidualnej oraz wspomaganie leczenia.

Kiedy warto pomyśleć o kolorowych plastrach? Gdy mamy problemy z przeciążeniami mięśni, przy zespołach bólowych mięśni, przy bólach nerwowych (np. rwa kulszowa), skurcze mięśni, po zabiegach operacyjnych oraz urazach oraz obrzękach.

Terapia blizn

Musimy pamiętać, że blizna to nie tylko problem estetyczny pamiątki na ciele! Blizny - w szczególności obejmujące w głąb różne tkani ale nie tylko - mogą powodować ograniczenia ruchomości nie tylko w miejscu gdzie się znajduje. Blizny powodują sklejanie się różnych warstw tkanek, ograniczają ruchomość uszkodzonego miejsca (czyli samej blizny) oraz obszarów przyległych.

Przykładowo blizna po CC może wpływać na ból odcinka szyjnego i lędźwiowego a operacja nadgarstka na problemy z łokciem, barkiem i szyją mimo, że rana już dawno się wygoiła. 

Terapia blizny polega na przywróceniu jak największej ruchomości tkankom po urazie oraz zniesieniu napięć mięśniowych.

Stosujemy wiele metod - od manualnych, przez taping po mikropunkturę i zabiegi frakcyjne.

Próżniowa terapia drenująca - emdermologi Primelle

Endermologia znana jest jako zabieg kosmetyczny, jednak nie możemy zapominać o jej działaniu terapeutycznym! Pacjenci, który borykają się z uczuciem ciężkich nóg, obrzęków czy lipodystrofią znają jej dobroczynne działanie.

Poprawa mikrokrążenia w skórze oraz w mięśniach poprawia przepływ żylny oraz limfatyczny, pozwala usunąć złogi oraz zastoje w tkankach, zapobiega powrotom obrzęków, przyśpiesza regenerację mięśni oraz zmniejsza dolegliwości bólowe (np. przy dużej aktywności fizycznej lub przeciążeniach). Z powodzeniem możemy stosować ją miejscowo po zabiegach w celu likwidacji obrzęków oraz przywróceniu elastyczności tkankom, przy miejscowych bólach mięśni (jak bańka chińska) oraz terapii blizn.

Indywidualna terapia fizjoterapeutyczna

Najskuteczniejszą metodą pracy fizjoterapeutycznej jest działanie kompleksowe oraz całościowe rozpatrzenie problemu. Dlatego zalecamy naszym pacjentom indywidualne terapie fizjoterapeutyczne łączące różne metody lecznicze. na 1,5 godzinnej wizycie możemy zastosować techniki manualne takie jak masaż czy relaksacja poizometryczna oraz techniki aparaturowe np. fala uderzeniowa, kinesiotaping, terapia próżniowa, mikropunktura... 

Zainteresowała Cię nasza oferta?


Nie widzisz usługi, której potrzebujesz?

SKONTAKTUJ SIĘ